Щирі вітання Костенку Віталію Олександровичу з приводу 50-річного ювілею!

18 лютого виповнилося 50 років завідувачу кафедри патофізіології Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава), професору, доктору медичних наук Костенку Віталію Олександровичу.

Віталій Олександрович з відзнакою закінчив лікувальний факультет Полтавського державного медичного стоматологічного інституту в 1992 р.

У 1992-1995 рр. навчався в аспірантурі на кафедрі патологічної фізіології. Після її закінчення працював на цій кафедрі на посадах викладача, наукового співробітника, доцента. У 1996 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Зміни енергетичного метаболізму і функцій нирок при гострій інтоксикації нітратом натрію в умовах гіпербаричної оксигенації" за фахом 14.03.04 - патологічна фізіологія, а в 2002 р. - докторську дисертацію «Фармакологічна регуляція окиснювальних і репаративних процесів в оперованих органах антигіпоксантами, іммобілізованими на хірургічних нитках» за фахом 14.03.05 - фармакологія.

З 2003 р. завідує кафедрою патофізіології Української медичної стоматологічної академії. У 2004 році отримав учене звання професора. Є автором більше 260 наукових праць, має понад 20 патентів України на винахід або корисну модель. Під його керівництвом захищено 14 кандидатських дисертацій.

Віталій Олександрович є членом Правління Наукового товариства патофізіологів України, а також заступником головного редактора науково- практичного журналу «Актуальні проблеми сучасної медицини».

Щиро вітаємо Віталія Олександровича з ювілеєм і бажаємо міцного здоров’я, нових творчих здобутків і активної діяльності на благо нашого Товариства та рідної держави!