Глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті Ніли Казімірівни Казімірко

Сумна звістка прийшла з Луганська: не стало Ніли Казімірівни… Чуйної людини, яка все своє життя присвятила благородній справі підготовки майбутніх лікарів та науково-педагогічних кадрів. На її долю припало надто багато випробувань, які вона мала пройти, зважаючи на трагічні сторінки як особистого життя, так і історії нашої країни. Вона, як могла, трималася, але її не стало…

Мабуть, найбільш яскраві почуття від спілкування з Нілою Казімірівною пов'язані з вереснем 2010 року, коли вона в Луганську силами своєї кафедри організувала і провела Пленум Наукового товариства патофізіологів України (див. фото). Крім того, багато хто з нас, будучи науковими керівниками чи консультантами, офіційними опонентами, мали змогу брати участь у роботі спеціалізованої вченої ради, яку вона успішно очолювала. Сторінки створеного нею наукового часопису "Загальна патологія та патологічна фізіологія" завжди були до послуг кожного з нас.

Загалом з біографічною довідкою про професора, доктора медичних наук, завідувача кафедри патофізіології Луганського державного медичного університету Н.К. Казімірко, її сповнений досягненнями творчий шлях можна ознайомитися за посиланням: http://logos-ukraine.com.ua/project/index.php?project=nued3&id=1153 .

Світла пам'ять про Нілу Казімірівну Казімірко збережеться в наших серцях назавжди.

Фотографії з пленуму Наукового товариства патофізіологів України (Луганськ, вересень 2010 р.)