II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної фізіології пройшов успішно

20-22 квітня 2017 року на базі кафедри патологічної фізіології Запорізького державного медичного університету відбувся завершальний етап Всеукраїнської олімпіади, для участі в якому зібралася талановита молодь з усіх медичних вишів нашої країни.

38 студентів – переможців I етапу Олімпіади – змагалися в трьох конкурсах: (1) письмові відповіді на запитання з загальної патології і розв'язання клінічного завдання; (2) тестування за базою даних "Крок-1"; (3) виступ з оригінальною доповіддю за тематикою "Типові патологічні процеси". Оцінювання всіх конкурсних завдань проводило журі, до складу якого увійшли проф. Р.С. Вастьянов (м. Одеса), проф. М.Р. Хара (Тернопіль), проф. О.В. Ніколаєва (Харків), проф. О.В. Ганчева (Запоріжжя) та викладачі запорізької кафедри.

З переконливою перевагою перемогла Лілія Акімова (Запорізький державний медичний університет). Результати інших призерів були дуже близькими. Друге місце посів Артем Букша (Одеський національний медичний університет), а третє місце з однаковими показниками розділили Віталіна Кірієнко (Сумський державний університет) і Катерина Струбчевська (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, м. Київ). Спеціальними дипломами в окремих номінаціях були відзначені всі учасники Олімпіади.

Студенти і члени журі відзначили гостинність господарів і високий рівень організації та проведення Олімпіади. Вони висловили подяку ректорові Запорізького державного університету Юрію Колеснику, завідувачці кафедри Ользі Ганчевій та очолюваному нею колективу за створені прекрасні умови не тільки для змагань, а й для змістовного відпочинку.

Про підсумки Олімпіади див. також http://zsmu.edu.ua/new_1148.html