Щиро вітаємо Заяця Любомира Мирославовича з 60-літнім ювілеєм!

31 травня виповнилося 60 років активному члену Наукового товариства патофізіологів України Любомиру Мирославовичу Заяцю – професору, доктору медичних наук, завідувачу кафедри патофізіології Івано-Франківського національного медичного університету.

Любомир Мирославович закінчив у 1980 році Івано-Франківський медичний інститут, а в 1989-му захистив кандидатську дисертацію на тему “Морфофункціональні зміни в органах при уремічній ендотоксемії”. Захист відбувся в Ленінградському державному інституті вдосконалення лікарів імені С.М. Кірова. Докторську дисертацію “Морфофункціональні зміни в легенях при дії екзо- та ендогенних факторів” було захищено в 2006 році в Київському національному медичному університеті імені О.О.Богомольця.

У 2007 році Любомир Мирославович став завідувачем кафедри патофізіології Івано-Франківського національного медичного університету, яку успішно очолює й донині.

Професор Л.М.Заяць є автором понад 200 наукових публікацій і співавтором трьох підручників. Він став ініціатором і керівником нового напряму наукових досліджень кафедри "Патогенетичні механізми розвитку легеневої патології при дії екзо- та ендогенних факторів». Його нагороджено Почесним дипломом МОН України та Академії педагогічних наук України «За вагомий творчий внесок у розвиток освітніх інновацій», відзначено Подякою Міністра охорони здоров’я України "За вагомі досягнення у професійній діяльності та багаторічну сумлінну працю". У 2011 році він здобув золоту медаль на Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади".

Любомир Мирославович очолює Івано-Франківський осередок Наукового товариства патофізіологів України, є членом Правління НТПУ. Він та його колеги активно беруть участь у всіх заходах, що їх проводить Товариство.

У дні ювілею зичимо йому міцного здоров'я, творчої наснаги, нових вагомих здобутків на ниві науки і викладацької діяльності, процвітання очолюваної ним кафедри!