Найщиріші вітання Руслану Сергійовичу Вастьянову з нагоди його півстолітнього ювілею!

18 липня 2017 р. виповнилося 50 років Головному вченому секретарю Наукового товариства патофізіологів України, завідувачу кафедри загальної та клінічної патологічної фізіології Одеського національного медичного університету МОЗ України, доктору медичних наук, професору Руслану Сергійовичу Вастьянову.

Руслан Сергійович, будучи яскравим представником славної одеської патофізіологічної школи, пройшов традиційний шлях від студента-гуртківця до професора.

У 1993 році він захистив кандидатську дисертацію на тему: "Застосування нейротропіну у комплексному лікуванні епілепсії", а в 2013-му – дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук "Патофізіологічні механізми епілептичної активності при хронічній епілепсії (експериментальне дослідження).

Кілька років тому Руслан Сергійович очолив багату своїми традиціями кафедру патофізіології Одеського національного медичного університету, а в жовтні минулого року на VII Конгресі патофізіологів України у Харкові його обрали Головним ученим секретарем нашого Товариства.

Від щирого серця зичимо Руслану Сергійовичу міцного здоров'я, невичерпного творчого натхнення, нових вагомих здобутків на ниві педагогіки і науки!