У Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка відкрито спеціалізовану вчену раду

Наказом Міністерства освіти і науки України №1604 від 22 грудня 2016 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відкрито спеціалізовану вчену раду К 55.053.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.04 «Патологічна фізіологія» строком на три роки.

Ставлення Президії Наукового товариства патофізіологів України до цього було викладено в листі до Міністра освіти і науки України. Незважаючи на позицію НТПУ, Атестаційна колегія МОН все ж таки ухвалила рішення про відкриття спецради в педагогічному виші, створивши цим небезпечний прецедент для вітчизняної медичної науки.

Склад спеціалізованої вченої ради