Найкращі побажання Ользі Вікторівні Ганчевій у ювілейний День народження!

30 травня свій ювілейний День народження відзначає завідувачка кафедри патологічної фізіології Запорізького державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Ганчева Ольга Вікторівна.

Будучи уродженкою м. Якутська, вона в 1996 році закінчила медичний інститут в Запоріжжі за спеціальністю «педіатрія».

У 2002 році Ольга Вікторівна захистила кандидатську дисертацію "Ефекти багаторазового введення окситоцину та вазопресину на стан бета- і альфа-клітин панкреатичних острівців та крупноклітинних нейронів гіпоталамуса в нормі та при цукровому діабет", а в 2011 році – докторську дисертацію "Гіпоталамічні механізми формування метаболічних порушень у щурів".

З 2016 року Ольга Вікторівна очолює кафедру патологічної фізіології Запорізького державного медичного університету.

Її наукові інтереси охоплюють широке коло проблем: роль пептидергічної системи гіпоталамусу в нормі, при експериментальному цукровому діабеті, гестаційному діабеті, генетично детермінованій гіпертензії, гіпоксії; значення гіпоталамічних нейрогормонів у патогенезі експериментальних метаболічних порушень.

О.В. Ганчева є автором близько 100 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, а також патентів України на корисну модель.

У 2017 році кафедра Ольги Вікторівни провела на високому організаційному і методичному рівні II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної фізіології.

О.В. Ганчева є активним членом Наукового товариства патофізіологів України, на останньому Конгресі її обрано до складу Правління Товариства.

Від щирого серця бажаємо Ользі Вікторівні здоров'я, благополуччя, натхнення і успіхів у всіх справах, до яких вона долучається!