Вітаємо Ольгу Вікторівну Ніколаєву з ювілейним Днем народження!

30 серпня свій ювілейний День народження відзначила завідувачка кафедри патологічної фізіології імені Д.О. Альперна Харківського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор Ольга Вікторівна Ніколаєва.

Ольга Вікторівна, очоливши багату своїми традиціями кафедру, докладає великих зусиль для підтримки і дальшого розвитку наукових і педагогічних напрямів, які були сформовані протягом тривалого історичного періоду її попередниками.

О.В. Ніколаєва є активним членом Наукового товариства патофізіологів України, на останньому Конгресі її обрано до складу Правління Товариства.

Від щирого серця бажаємо Ользі Вікторівні здоров'я, добробуту, невичерпного творчого натхнення, вагомих здобутків на освітянській і науковій ниві!